HAKKIMIZDA

2000 yılından itibaren içerisinde bulunduğum sektöre, 2010 yılında kendi kurmuş olduğum, Bta Dizayn Otel Donanımları ve diğer bir markamız olan Bta Garden Bahçe Mobilyaları, olarak beş yıldızlı; otel, tatilköyü, restaurant, plaj, bar ve residence müşterilerine konusunda deneyimli, uzman ekibimizle kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Alüminyum, rattan, bahçe mobilyaları, plastik gruplar, masif ahşap, verzalit, conpact ve teak masa tablaları, alüminyum masa ayakları, hamak ve salıncak modelleri, havuz ve plaj şemsiyeleri, şezlong çeşitleri, hertürlü tente, branda, kapama ve minder çeşitlerimizin satışı ve tamiratı hizmetini sunmaktayız.

Hizmet departmanımızda alüminyum rattan ürünlerimizin örgü ve kaynak işlemi, plastik ve alüminyum şezlonglarınızın file değişimi, arızalı şemsiyelerinizin tamir, bakım ve kumaş değişimi,kırık şezlonglarınızın mümkünse tamiri ve değişimi, oturma gruplarınızın döşemesi ve minder uygulaması konusunda uzman ve deneyimli kadromuz tarafından orjinaline en uygun hale getirilmesi gerçekleştirilir.

Kalite ve müşteri memnuniyetimiz, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenilirlikle büyümeye devam etmekteyiz.

Birlikte çalışmayı ümit eder, ticarette karşılıklı memnuniyet esasına dayanarak firmanızca sizlere en iyi ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

 

NELER YAPIYORUZ?

 
 

RATTAN ÜRETİMİ

Otel, Restaurant ve Tatil Köyleri için yeni üretimler...
 

RATTAN TAMİRİ

Eskimiş ve hasarlı rattan mobilyaların yenilenmesi...
 

ÖZEL RATTAN TASARIMI

İstenilen tasarım, ölçü ve renk seçenekleriyle...

MÜŞTERİLERİMİZ